درورد دانلود اطلاعیه

درورد دانلود

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نسخه ۳٫۱۴ تلگرام در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۱۶ انتشار یافت و ما شاهد قابلیت های فراوانی در این نسخه هستیم. اگر می خواهید از آخرین تغییرات تلگرام آگاه شوید با ما همراه شوید.

تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام

مشاهده آنی یا Instant View

با قابلیت جدید Instant View تلگرام آشنا شوید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید مقالات را بدون انتظار برای بارگذاری بینید. برای امتحان کردن این قابلیت جدید، لینکی از سایت Medium یا TechCrunch را برای دوستان خود ارسال کنید. گزینه ای با نام Instant View در کنار آن پست، نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی این دکمه، مقاله در همان لحظه باز خواهد شد.

اگر مشکلی در رابطه با ایجاد Instant View از یک لینک دیدید، به ربات previews@ مراجعه کنید. در حال حاضر تعداد کمی از وب‌سایت‌ها از این قابلیت تلگرام پشتیبانی می‌کنند و دو وبسایت بالا نمونه ای از اینگونه وبسایت ها است. به زودی سایت‌های بیش‌تری به این مجموعه اضافه خواهند شد. تلگرام قول داده که این قابلیت را برای تمامی وب‌سایت‌های دنیا ایجاد خواهد کرد!

 

 

تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام             تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام
 

 

تلگراف

در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام، ابزاری به نام Telegraph اضافه شده است که با استفاده از آن می‌توان مقالاتی شامل عکس، لینک، تصویر و … را ایجاد کنید. مقالات ایجاد شده در تلگراف از قابلیت Instant View پشتیبانی می‌کنند.

برای شروع، به telegra.ph مراجعه کرده و مقاله‌ای جدید ایجاد کنید. سپس لینک مقاله را در تلگرام ارسال کنید. با استفاده از تلگراف، مدیریت بهتری بر روی مطالب کانال‌های خود خواهید داشت.

 

پرش به تاریخ

از این پس، شما می‌توانید به تاریخی مشخص در گفت‌وگو رجوع کنید. فقط کافی است تا دکمه‌ی جست‌وجو را زده و از گزینه‌ی تقویم جهت پرش به تاریخ مشخص استفاده کنید.

تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام             تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام

 

مشاهذه پک استیکرهای اخیرا دانلود شده

در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام، با نگه داشتن بر روی استیکر در بخش استیکرهای اخیر، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی View Pack پک استیکر مورد نظر خود را مشاهده کنید.

 


 

گروه های مشترک

در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام، می‌توانید در بخش پروفایل مخاطبینتان گروه‌هایی که با آن‌ها عضو هستید را مشاهده کنید.

 

تغییرات نسخه آندرویدی

تغییرات جالبی در نسخه‌ی اندرویدی تلگرام صورت گرفته است:

  • واسط کاربری جدید در بخش ایجاد گروه و Privacy
  • واسط کاربری جدید در بخش تنظیمات اعلانات
  • بهبود امنیت در قابلیت Passcode Lock (در صفحه‌ی برنامه‌های اخیر، فهرست گفتگوها نمایش داده نمی‌شوند.) – این قابلیت به نسخه‌ی iOS تلگرام نیز افزوده شده است.
  • بهبود سرعت در عکس‌برداری و فیلم‌برداری
  • بهبود فشرده‌سازی ویدیوها
  • افزایش سرعت نمایش‌گر تصویر
  • آسان‌تر شدن ویرایش پیام‌ها و افزودن زیرنویس به رسانه‌ها

 

 

 

 

مطلب تغییرات در نسخه ۳٫۱۴ تلگرام در سایت بزرگ درورد دانلود

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.