درورد دانلود اطلاعیه

درورد دانلود

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

درباره بازی MX Nitro:

MX Nitro یک بازی موتور سواری است که بسیار خاص در سبک مسابقه ای و شبیه سازی است که توسط Saber Interactive طراحی و Miniclip SA منتشر شده و تا چند روز آینده منتشر خواهد شد. موتور های مجهز به نیترو، بدل کاری های خارق العاده و مسابقه. چه انتظار بیشتری از یک بازی مسابقه ای دارید؟

اگر یک گیمر قدیمی هستید که با بازی های PS1 آشنایی دارید، قطعا این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم، زیرا این بازی شما را یاد Road Rash خواهد انداخت. آدرنالین خون تان را با موتور سواری در سرعت های گردن شکن به بالاترین حد ممکن برسانید. آیا حاضرید بدل کاری هایی استخوان شکن را برای کسب نیترو یی که برای برد لازم دارید انجام دهید؟ باید سریع برانید، با موتور تان مثل یک پرنده پرواز کنید و با فن هایی که مرگ را به مبارزه می طلبد کومبو پر کنید. اولین موتورتان را انتخاب کنید و کنترل اش را به دست بگیرید. شما حالا برای سفری به نقاطی فوق العاده زیبا و نفس گیر، باز کردن اتاق اورژانس برای انجام دادن بدل کاری ها و تسلط بر روی پیست های مسابقه و تبدیل شدن به قهرمان MX Nitro آماده اید.

 

 

دانلود بازی موتور سواری نیترو MX Nitro برای PC

 

 

تک تک قطعات موتور تان را تقویت کنید، لباس تان را طراحی کنید و موتور خود را به جاده های سنگی یا خاکی ببرید. حتی می توانید در میدان مسابقات طرفداران تان را با بدل کاری های فوق العاده به وجد بیاورید. هرچه بیشتر ببرید، لباس ها، امکانات و دستاورد (Achievement) های بیشتری به دست می آورید.

از میان ۵۵ فن بدل کاری منحصر به فرد می توانید علامت مخصوص خود را در هوا ثبت کنید ولی مراقب باشید که زمان بندی درستی داشته باشید. اگر نه باید خاک نوش جان کنید.

دارای حالت تک نفره که تمام کردن اش حداقل ۴۰ ساعت زمان خواهد برد که شامل مبارزه تک به تک با غول آخر (BOSS) های بازی است که می توانید مهارت های خود را به حد اعلا برسانید.

 

 

دانلود بازی موتور سواری نیترو MX Nitro برای PC

 

ویژگی های بازی:

-با روح بازیکن های دیگر مسابقه بدهید

-سیستم قوانین فیزیک بسیار پیشرفته

-۱۳ غول آخر

-بیش از ۴۰ پیست از نقاط مختلف دنیا

-۵۵ بدل کاری دیوانه وار

-شخصی سازی کامل موتور و لباس

-سیستم چالش و دستاورد

مطلب دانلود بازی موتور سواری نیترو MX Nitro برای PC در سایت بزرگ درورد دانلود

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.