درورد دانلود اطلاعیه

درورد دانلود

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

Timber Music Player | قطعاً گوشی هوشمندی که در دست کاربران قرار دارد با اپلیکیشن ها جذاب خواهد بود و بدون استفاده از اپلیکیشن تقریباً جذابیتی برای یک گوشی نمیماند. از این رو شرکت ها و افراد برنامه نویس اپلیکیشن های متعددی در هر حوزه ای را به انتشار رسانده اند که هر کدام از آن ها کار خاصی انجام میدهند و به گوشی هوشمند جلوه زیبایی میدهند. شاید شما هم از موزیک پلیر خود گوشی تان خسته شده باشید و دوست داشته باشید فضایی منحصر بفرد را تجربه نمایید. نرم افزار موزیک پلیر تایمبر با نام لاتین Timber Music Player ، یک موزیک پلیر زیبایی با قدرت بالا است که در حال حاضر نسخه بتای آن منتشر شده اما نباید از آن چشم پوشی کرد ، چرا که از امکانات و ویزگی های خوبی بهره می برد.

دانلود موزیک پلیر تایمبر Timber Music Player 0.4b برای اندروید

امکانات و ویژگی های موزیک پلیر تایمبر Timber Music Player :

طراحی متریال

اضافه کردن آهنگ ها ، آلبوم ها و خوانندگان به آلبوم موسیقی

ایجاد و ویرایش لیست پخش

۶ سبک برای پخش موسیقی

دارای ویجت برای صفحه اصلی

دسترسی داشتن به پوشه ها

استفاده از UI

پشتیبانی از اکثر دستگاه های اندرویدی

ایجاد پلیر در نوار اطلاعیه ها

و …

نرم افزار Timber Music Player همانطور که در بالا مشاهده میکنید از امکانات کاربر پسندی بهره می برد و از همه مهم تر طراحی آن است که قطعاً زیبایی این نرم افزار را دو چندان کرده است. کافیست تصاویر این نرم افزار را مشاهده کنید ، خواهید دید که سبک طراحی آن زیبا و فوق العاده است.

هر گونه اشکالی را میتوانید با آدرس https://github.com/naman14/Timber/issues به سازنده این نرم افزار گزارش دهید تا برای برطرف سازی آن ها اقدام شود.

مطلب دانلود موزیک پلیر تایمبر Timber Music Player 0.4b برای اندروید در سایت بزرگ درورد دانلود

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.