درورد دانلود اطلاعیه

درورد دانلود

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

Earth Now | زمین سیاره ای با انرژی و ویژگی های خاص است که هر سیاره ای این ویژگی ها را ندارد. ۴ سیاره به دور خورشید میچرخند که زمین هم یکی از آن ها میباشد و البته باید بگوییم بزرگترین در میان آن هاست. زمین چند لایه دارد که این لایه ها جابجایی شان در مدت زمان میلیون ها سال صورت میگیرد. زمین سیاره ای با قابلیت زندگی است که مدت زمان زیادی از ساخت آن میگذرد. از این رو زمین اهمیت زیادی دارد و هر فردی به میل خودش میتواند از این کره خاکی اطلاعاتی را جمع آوری کند که البته دانستن اطلاعات از زمین برای هر فردی نیاز است. ناسا نرم افزار Earth Now را به انتشار رسانده که با استفاده از آن میتوان زمین را بررسی کرد.

دانلود نرم افزار زمین کنونی Earth Now 2.7.0 برای اندروید

اطلاعات آب و هوا ، دی اکسید کربن ، مونوکسید کربن ، ازن ، تغییرات گرانشی و … مواردی هستند که با استفاده از نرم افزار زمین کنونی Earth Now میتوان آن ها را بررسی کرد. این نرم افزار حالتی سه بعدی دارد و برای زوم کردن بر روی نقطه مورد نظر میتوان از حالت دو انگشتی استفاده نمود.

موجود زنده ای به نام انسان که خداوند به او قدرت خارق العاده ای بخشیده است ، قطعاً باید از مکان و سیاره ای که در آن زندگی میکند اطلاعاتی داشته باشد. پس پیشنهاد میکنیم حتماً نرم افزار Earth Now را دانلود و نصب نمایید تا از مکان زندگی تان بیشتر خبر داشته باشید.

امتیاز ۴٫۱ از ۵ امتیاز ، امتیازی است که نرم افزار Earth Now توانسته است در گوگل پلی بدست آورد.

مطلب دانلود نرم افزار زمین کنونی Earth Now 2.7.0 برای اندروید در سایت بزرگ درورد دانلود

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.